Farmamarket – kvalitné slovenské potraviny

Farmamarket – kvalitné slovenské potraviny

Milí priatelia, predstavujeme vám koncept poctivých Slovenských produktov FARMAMARKET ktorý vznikol začiatkom roka 2014 z dôvodu nedostatku kvalitných slovenských potravín na našom trhu, na podporu a rozvoj drobných prvovýrobcov, farmárov a kvality našich produktov na Slovensku.

Denne u nás nakúpite čerstvé, kvalitné potraviny, tradičné mäsové výrobky podľa receptúr starých mäsiarskych majstrov, mäso, hydinu zo slovenských farmárskych chovov, bio vyzreté mäsá z ekologických chovov telacie,hovadzie a jahnacie, domáce vajíčka z voľného chovu, čerstvé ryby, ovčie aj kravské syrové výrobky priamo zo slovenských salašov, sezónnu farmársku zeleninu aj ovocie v bio kvalite, domáce nátierky a paštéty, ovocné džemy a marmelády, nakladané syry, domáci med, výrobky z medu a medovinu (od včelára Rasťa zo Zelenča).

V kvalite je budúcnosť

Ďalej si tu môžete zakúpiť Maminkino korenie bez soli a glutamánu, čerstvé bylinky, čaje, bio vína (bio víno Domin & Kušický) a rôzne druhy pív z remeselných pivovarov . Pozývame k nám aj všetkých milovníkov zdravých domácich špaldových i celozrnných cestovín. Vo FARMAMARKETE tiež nájdete prútené výrobky, dekoračné doplnky a mnoho ďalších výrobkov. Originálny interiér s nádychom starej dediny si zamilujete a vždy sa k nám radi vrátite.