Herbert sirupy

Herbert Sirupy je firma, ktorá vznikla z lásky k tradičnému remeslu, prírode, inšpirovaná rôznorodosťou súčastnej barovej a kulinárskej scény. Naše know-how a metóda spracovania vychádzajú zo starých postupov našich predkov a vlastných skúseností . Neustále experimentujeme, získavame nové poznatky.

Všetko sa začalo v roku 2010 v jednom malom hrnci. Dnes je za Herbertom komunita ľudí, ktorí pre vás v našej výrobni kombinujú prvotriedne ingrediencie ktoré možno nečakáte, no veríme, že si ich zamilujete.

“Herbert Sirupy vyrábame ako čistý, prírodný produkt bez pridania „abecedy“ – umelých esencií, sladidiel alebo éčok.“

Čo robíme?

Každé ráno nám príde zásielka čerstvého ovocia a byliniek, ktoré ešte v ten deň spracujeme. Dávame si záležať na kvalite a čerstvosti surovín, ktoré používame. Na prípravu využívame najmä lokálne zdroje od spoľahlivých producentov. Keďže však radi experimentujeme, rozhodli sme sa kombinovať tradíciu s exotikou, ktorú postupne prinášame do našej tvorby. Naším cieľom je upútavať pozornosť vašich chuťových buniek a vytvárať produkty, ktoré sú tvorené výhradne na prírodnej báze, z prvotriednych surovín.

Podstatou našich sirupov je macerácia, teda lúhovanie za studena. Týmto spôsobom dokážeme zachovať ich maximálnu nutričnú hodnotu a autentickú chuť. V závislosti od druhu sirupu trvá macerovanie od niekoľkých dní až po niekoľko týždňov. Každá príchuť je unikát. Naša alchýmia spočíva v unikátnom postupe výroby, v precíznom načasovaní a ďalšom spracovaní, ale aj v procesoch nevyhnutných na dosiahnutie vyváženej chute.

“Sme komunita a rodina, ktorej vášňou je vyrábať tie najpoctivejšie sirupy.”