Svet Bedničiek – farmárske produkty k Vám domov

Svet Bedničiek – farmárske produkty k Vám domov

Svet Bedničiek je farmársky trh, ktorý si užijete z pohodlia svojho domova. Vyberať môžete z viac ako 1 tisíc produktov (farmárskych potravín online) od slovenských farmárov a dodávateľov. Stačí si len vybrať alebo zložiť debničku a my Vám všetko privezieme domov. 

Sme veľmi radi, že ste zavítali do “Sveta Bedničiek”, predovšetkým Vám vopred ďakujeme za Vašu podporu a už teraz sa na vás všetkých tešíme.

Náš príbeh

Sme dedinskí chlapci, zvyknutí na potraviny dopestované na našich záhradách, každý rok na jeseň poriadne porýľovať… aby si cez zimu pôda oddýchla a bola pripravená na ďalší rok. Je veľmi veľa možností akým spôsobom robiť veci tak, aby boli dobré a pritom pomáhali a robili ľudí šťastnými. My sme si vybrali Svet Bedničiek. Pre nás je to spôsob, akým sa dá vyjadriť láska k prírode a hodnotám, ktoré sa pomaly začali vytrácať zo života ľudí. Služba je niečo, čo berieme za sväté. Snažíme sa pomáhať tým, ktorí ešte nehodili “motyku” za chrbát, aby neprestávali s prácou, ktorú tak milujú a robia ju nadovšetko dobre. A sme tu aj pre Vás milí Bedníčkári, pretože vy ste tí, ktorí sú súčasťou Sveta Bedničiek.

Dlhodobý cieľ

Našim cieľom je dostať sa k jadru a k podstate produktov v oblasti lokálneho stravovania. Pozreli sme sa preto do minulosti. Ako sa stravovali naši predkovia? Predovšetkým z toho, čo mali v danom období vo svojom okolí a čo im ponúkla príroda. Vo Svete Bedničiek sa tieto hodnoty snažíme za pomoci lokálnych pestovateľov, farmárov a prvovýrobcov opäť oživiť a navrátiť tak skutočný význam stravovaniu.

Veď prečo nerobiť veci prirodzene?

Prepojením farmárov a prvovýrobcov priamo s vami, túto prirodzenosť dosiahneme. Vy si zvolíte objednávku (produkty), ktorú vám doručíme až domov, čím sa kolobeh stravovania uzavrie.

Úplne nový svet, v ktorom spoznáte kvalitu jedla ako od priateľov, jeho chuť, vôňu, dozviete sa o farmároch a výrobcoch, ktorí tvoria toto unikátne jedlo, je tu len pre vás. Spoznáte tak samotnú dušu jedla. To je filozofia Bedničkárov. To sme my!